Kurumsal

Kuruluşundan bu yana ÜSTÜN HIZMET ve %100 KALİTE ilkesini hedefleyen şirketimiz, Kuaför Salonlarının her türlü ihtiyacını karşılarken, farklı Tasarım seçenekleriyle Kuaför Salon Mobilyası sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir. Profesyonel kadrosu ile çağın ihtiyaçlarını yakından takip eden şirketimiz, Kuaför Salonlarında sektörün modasını yaşatmaktadır.
Bay & Bayan Tezgahlarından Komidin Gruplarına, Bay Berber Koltuklarından Bayan Kuaför Koltuklarına, Yıkama setlerinden Bay & Bayan Oturma Gruplarına, Bekleme Gruplarından Masaj & Ağda Yataklarına, Çocuk Tezgahlarından Çocuk Oturma Gruplarına ve Aksesuar & Aparatlarına kadar Kuaför Salon Mobilyasında ihtiyaç duyulan her grupta hizmet veren firmamız kuaförlerimize sanatlarını en mükemmel şekilde yansıtabilecekleri mekanları sunuyor…
Türkiye ve Dünyadaki pek çok yere satış yapan şirketimiz hizmet kalitesini sürekli artırmaktadır.
Şirketimiz sektörümüzde hızla büyüyen şirketler arasında rekabetini sürdürürken, MÜŞTERİ ODAKLI hizmet kalitesini uluslar arası standartlara taşımıştır.
Misyonumuz
Müşterilerimize,
En hızlı, En güvenli, En kaliteli ürün ve hizmeti En uygun fiyata sunmaktır.
Vizyonumuz
Sektörümüzde Türkiye’de ve Dünya’da ürün ve hizmet kalitesi açısından en önde gelen ve sektörün modasını takip eden değil belirleyen şirket olmaktı..